O czym opowiada ”Reapers property”?

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera niesamowitego romansu zatytułowanego ”Reapers property”, napisanej przez Joannę Wylde, sprawia, że jej fani z niecierpliwością wyczekują tego wyjątkowego dnia. Dotychczas autorka nie zawodziła swoimi powieściami, a jej czytelnicy byli zadowoleni z tego co do tej pory wypływało spod jej pióra. Książka ta przedstawia losy Marie, osoby niepotrzebującej kłopotów, które niewątpliwie oznaczałby w jej życiu ktoś taki jak Horse. Pomimo tego wytatuowany, niebezpieczny i przystojny mięśniak z klubu motocyklowego, którego pewnego spokojnego popołudnia zjawia się w domu jej brata, ma całkowicie inne zdanie na ten temat. Mężczyzna chce mieć Marie dla siebie, przy sobie w łóżku i na motocyklu. Nie może już dłużej czekać. Główna bohaterka niedawno zakończyła małżeństwo z agresywnym mężem, z którym życie było koszmarem i teraz nie planuje żadnych bliższych znajomości z facetami, a na pewno nie z Horsem. Kobieta nie zna nawet jego prawdziwego imienia, ani gdzie on mieszka. Jest jednak prawie pewna, że jest on przestępcą i nie przychodzi do jej brata w celu omawiania spraw związanych z tworzeniem stron internetowych. Marie widzi w tym drugie dno. Z czasem dowiaduje się, że jej brat okrada klub. Dziewczyna chce mu pomóc, aby ten nie poszedł do więzienia. Uda jej się to może tylko jeśli będzie ona słuchać Horse’a i jego rozkazów, zawsze i wszędzie. Gdy będzie grzeczną dziewczynką być może jej brat będzie żył. ”Reapers property” czyta się jednym tchem i z wielką przyjemnością. Postacie są barwne, a akcja nie zwalnia nawet na chwile. Nie ma czasu na nudę i oderwanie się od czytania. Zagłębiając się w powieść poczuć się można jak uczestnik całości wydarzeń, co sprawia, że razem z Marie możemy ratować jej brata z opresji. Każdy miłośni literatury powinien zaopatrzyć się w egzemplarz dla siebie i cieszyć się każdą wspaniale spędzoną chwilą z książką. Należy ją czym prędzej dodać do domowej biblioteczki. Jest to romans przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Kim jest autorka powieści?

Joanna Wylde jest uwielbianą na całym świecie pisarką, która swoimi powieściami przypadła do gustu całej masie czytelników. Posiada ona ogromny talent, który sprawia, że ludzie kochają jej twórczość. ”Reapers property” jest jej pierwszą powieścią z cyklu ”Reapers MC”. Do jej innych książek należą:

• ”Shade’s Lady”
  • ”Reaper’s Fire”
  • ”Reaper’s Fall”
  • ”Reaper’s and Bastards: A Reapers MC Anthology”
  • ”Silver Bastard”.
Background obraz autorstwa freepik - www.freepik.com